Přemýšlíte, co víc ještě můžete udělat pro zviditelnění vaší firmy? Jednoduchým, poměrně levným, ale přitom vysoce účinným způsobem propagace jsou propagační dárky opatřené logem vaší firmy, které můžete dávat zákazníkům zdarma k nákupu. Tento způsob propagace je zde s námi již velmi dlouho a každý obchodník jej jistě velmi dobře zná. Co však možná nevíte je to, že ne každý propagační dárek má stejný efekt. Spoustu z nich zákazník zahodí, nebo je někam založí, protože mu k ničemu nejsou. Taková reklama se samozřejmě poněkud míjí účinkem. Aby propagační dárek skutečně plnil svou funkci, musí být v prvé řadě praktický a užitečný, aby lidé měli důvod jej často používat. Pokaždé když jej vezmou do ruky, uvidí logo vaši společnosti, reklamní slogan či obrázek vašeho produktu.

Propagační tašky

Jedním z nejefektivnějších reklamních předmětů jsou propagační tašky, potištěné logem vaší firmy. Jsou nejen velice praktické a často používané, ale také mají větší rozměr než ostatní typy reklamních předmětů, například propisky. Vaše logo na tašce tak bude mnohem viditelnější. Na stránkách firmy bluearrow.cz, která se zabývá výrobou propagačních předmětů, najdete široký sortiment tašek, které vám potisknou motivem dle vašeho výběru. Můžete si vybrat z mnoha barev, tvarů i materiálů. K dispozici máte tašky plastové, papírové, bavlněné i tašky z netkané textilie.

Reklamní taška je jako malý billboard

Na rozdíl od propagačních předmětů, které lidé používají osobně, mají reklamní tašky ještě jednu velice podstatnou výhodu. Lidé s ní chodí po ulici, do obchodních center a na další místa, kde je obrovská koncentrace lidí. Vaše logo tak spatří tisíce vašich potenciálních budoucích zákazníků. Je to jako by lidé sebou nosili malé billboardy, propagující vaši firmu.

Kategorie: Podnikání