Vibrátor drtivá většina lidí považuje za erotickou hračku pro ženy. Jasně, sice se dá používat i při partnerském milování, ale pořád jde o pomůcku, která přivádí slastné pocity jen ženám. Nebo ne? Rozhodně ne, pokud si pořídíte tzv. párový vibrátor.

Párové vibrátory nevypadají jako mužský penis. Místo toho mají obvykle tvar podkovy, uprostřed jsou tenčí a na obou koncích širší. Vibrace přináší potěšení muži i ženě, a to současně ve stejnou chvíli.

Jak se vůbec párové vibrátory používají?

Mezi párové vibrátory se řadí také vibrátor na dvojitou penetraci. Má dva konce, tudíž jej nemusíte strkat pouze do jednoho otvoru, ten druhý může vrnět v zadečku. Typicky se však používá tak, že se jeden konec zasune do vagíny, aby stimuloval bod G, a druhým se dráždí klitoris. K tomu se do vagíny zavede ještě i penis, takže muž pak cítí příjemné vibrování. Nebojte, párové vibrátory bývají docela malinké a přizpůsobené tomu, aby se dovnitř penis vešel. Někdy vklouzne dokonce ještě mnohem jednodušeji.

Za nejlepší polohu pro používání párového vibrátoru je označována misionářská, vibrátor pak dobře drží. Uživatelé této pomůcky si chválí také polohu na koníčka.

Nejvíc si užijete s dálkovým ovládáním

Párové vibrátory se často prodávají i s dálkovým ovládáním, což vám významně rozšiřuje možnosti zábavy. Ti odvážnější si pak hračku berou třeba i do kina. Tedy partnerka si ji bere do kina, partner si vezme ovladač a řídí intenzitu partnerčina potěšení.

Kromě toho, i párový vibrátor lze samozřejmě používat při masturbaci. Málokterá žena nebude nadšená z pomůcky, která se zvládá věnovat současně bodu G i klitorisu. Není tedy divu, že většina párů si párové vibrátory chválí jako nejlepší erotickou hračku, již si kdy pořídili. Rozhodně je velmi vhodná i pro začátečníky, kteří s erotickými pomůckami zatím nemají žádné zkušenosti. Tahle je ta pravá, co je naladí k dalšímu prozkoumávání hraček pro dospělé.