I v natolik specifické oblasti, jako je kouření, nastaly v posledních letech výrazné pokroky. Před několika lety zažívaly obrovský boom elektronické cigarety, ovšem v současné době na jejich místo nastoupily vaporizéry. O co se jedná?

Vaporizace jako taková způsobila skutečnou revoluci v používání bylinek. Prvně se stala populární ve Spojených státech amerických, ovšem postupně se rozšířila i do ostatních částí světa včetně České republiky. Vaporizace bylinek je mnohem lepší a také příjemnější než jejich kouření.

Výhody vaporizace

Z přechodu na vaporizér profituje především vaše zdraví, protože není tak podrážděné dýchací ústrojí, jako je tomu u klasického kouření. Stejně tak se do těla nedostanou toxiny a jednou provždy vymizí nepříjemné příznaky plynoucí z klasického kouření (kašel, vykašlávání hlenu, dušnost).

Vaporizace představuje zároveň finanční úsporu, neboť vaporizér spotřebuje mnohem menší množství bylinek.

Jak pořídit vaporizér?

Sortiment je opravdu široký, tak je pochopitelné, že jste asi zmateni z toho, jaký vaporizér pořídit. Setkáte se také s pojmy jako kondukce, konvekce, hybridy, stacionární či přenosné vaporizéry. Jestliže chcete mít vaporizér neustále k dispozici, tedy i na cestách, určitě se vyplatí investovat do přenosného, respektive kapesního. Pestrou nabídku najdete třeba na stránce https://www.ekosmoke.cz/vaporizery-kapesni. U stacionárního přístroje počítejte s tím, že je nezbytné, aby byl neustále zapojen v elektřině.

U přenosného vaporizéru se pak ještě rozhodujete, zda zvolit sekvenční, nebo on-demand. Zásadní rozdíl je ve způsobu inhalace. První zmíněná varianta vyžaduje komoru naplněnou bylinkami spotřebovat během několika potáhnutí. U verze on-demand máte tu výhodu, že můžete inhalaci kdykoliv přerušit, tedy párkrát si potáhnout, a pokračovat klidně až za několik hodin.

Vyberte si vaporizér, jenž vám bude vyhovovat po všech stránkách, na webové stránce Ekosmoke.cz.