Facebook Ads, PPC, placené příspěvky na Instagramu. Tak se tvoří marketing a reklama dneska. Vzpomínáte však na staré časy? Firmy si dělaly reklamu například pomocí plakátů nebo reklamních výrobků. Typicky textilu, který rozdávaly zaměstnancům či věrným zákazníkům. A tato forma marketingu navzdory moderním technologiím přežívá dodnes.

Polokošile krátké rukávy či obyčejná trička s potiskem stále patří k nejoblíbenějším reklamním předmětům, které si nechává aspoň čas od času vyrobit většina firem. Je to totiž poměrně levný dárek, kterým rozhodně nikoho neurazíte – ať už pak tričko nosí běžně, nebo třeba jen doma. V každém případě tím firma docílí dvou věcí:

Daný člověk ji bude mít pořád na paměti, kdykoliv si tričko vezme na sebe.

Je dost pravděpodobné, že ho na něm uvidí i někdo další.

Xfer může zájem o reklamní textil jen potvrdit

Už přes 20 let dodává textil nejen firmám společnost Xfer. Dokonce si pod značkou Xfer sama vyrábí reklamní trička, mikiny, polokošile aj. Dále prodává zboží značek Roly a CoFEE. Veškeré kousky jsou dostupné v mnoha barvách i střizích. Dámské polokošile, pánské apod. Nabídka Xfer je bohatá, objevíte v ní i takové kousky, které jinde standardem nejsou – například polokošile dlouhé rukávy.

Zájem o jejich produkty trvá stále. Má své věrné zákazníky, avšak přichází i noví. Využívají také možnosti prohlédnout si kvalitu textilu na vlastní oči v brněnské provozovně.

Oblečení nejen pro firmy

Xfer dodává textil nejen firmám, ale třeba také sportovním družstvům. Je schopný oděvy opatřit rovněž potiskem ve vysoké kvalitě zaslaným ve křivkách. Pro menší loga a na některé typy textilu (např. kšiltovky) pak využívá spíše výšivky. Obě metody jsou ale trvalé, na textilu pevně drží.

Čas od času nabízí firma také zajímavé výprodeje skladových zásob. Trička tedy můžete koupit i za 35 korun za kus, jako tomu bylo letos v dubnu.