Najít opravdu kvalitní výživové doplňky v dnešní době není zdaleka tak jednoduché, jak se může na první pohled zdá. Dobrá zpráva je, že existuje mnoho společností, které si kvality svých prodávaných produktů cení ze všech aspektů nejvíce a ze svých nároků by neslevily ani o píď. Jedna z takových společností je MitoLife s.r.o., která se specializuje na prodej přírodních doplňků stravy a testů na zjištění potravinových intolerancí. Dodavatelem všech doplňků stravy v tomto eshopu je německá firma TISSO, která dodává produkty v té nejvyšší kvalitě.

Všechny nabízené produkty podporují hlavní ideu, na kterém byl MitoLife založen – pomáhají regenerovat a přirozeně detoxikovat lidské tělo s důrazem na imunitní systém a zdraví střev. Unikátní na tomto projektu je to, že si můžete udělat i testy potravinové intolerance a podle toho poskládat správnou suplementaci vitamíny,  probiotiky a dalšími vhodnými doplňky.

Pokud jste často unavení, trpíte některým z chronických či autoimunitních onemocnění, prožíváte stresové situace, deprese – přírodní produkty od MitoLifu Vám mohou pomoci najít zpět k cestu úplnému zdraví. U každého doplňku stravy je přesně popsáno jeho složení, ale hlavně na co která látka působí a co v našem organismu podporuje. Eshop tedy může být i jakýmsi studijním materiálem, abyste se o fungování lidského organismu a o nemocích dozvěděli více.

Nejen, že si můžete v této přírodní lékárně kdykoliv nakoupit z přehledné nabídky kategorií doplňky určené pro oblast, kterou byste chtěli zlepšit (detoxikace, střeva, imunita, únava, doplňky stravy na hubnutí), ale můžete i do MitoLifu fyzicky zajít na konzultaci k nutriční terapeutce, která Vám poradí, jak si s konkrétními zdravotními obtížemi poradit. MitoLife totiž zároveň funguje jako nutriční centrum v Praze.