obklady RAKO

OBKLADY RAKO

Ve velmi rozmanité nabídce obkladů RAKO najdete ucelené sety obkladů a dlaždic. Sortiment je také velmi široký co se týče dekoračních a funkčních doplňků pro celkové řešení Vašich prostor. Tyto nabízíme také v mnoha barevných provedení, tudíž můžete dekory libovolně kombinovat a vytvořit si tak ojedinělý design podle Vašich představ. Obklady Rako můžete využít nejen pro obložení koupelen, kuchyní a podlah bytových interiérů, ale i pro obložení exteriérů, jako jsou balkony a terasy. Věříme, že si z pestré nabídky vybere i náročný zákazník. Technicky propracovaný design a vysoká kvalita obkladů RAKO je zde za bezkonkurenční ceny.

OBKLADY A DLAŽBY RAKO

Máte rádi individualitu a originalitu? Jste navíc ještě milovníkem přírodních barev, decentních tónů, jemných linií a třeba i dobrého vína? Kolekce dlažeb RAKO jsou jako stvořené právě pro Vás! Náš eshop Vám nabízí keramické kalibrované dlaždice, které lze pokládat s úzkou spárou a je možné tak vytvořit jedinečný vzhled. Barevné možnosti dlažeb RAKO slibují variabilitu a přizpůsobí se tak jakémukoli vybavení Vašeho stávajícího interiéru. Vzhledem k mrazuvzdornosti můžete dlažbu použít i na svých terasách, či zimních zahradách a venkovních posezeních a jednoduše tak dosáhnete efektního designu jednotlivých prostor. Dlažby a obklady Rako jsou velmi vhodné zejména do koupelen a kuchyní, ale fantazii se meze nekladou.

Rako za bezkonkurenční ceny

Obklady a dlažby RAKO nabízí další kolekce novinek! Design, který se nese v klidných a jemných tónech přírodních barev, styl, který podtrhuje čistotu a jemnost linií prolínajících se v každém dekoru. To je značka RAKO, která se pyšní vysokou kvalitou a také oblíbeností u Vás, našich zákazníků.

Prvotřídní česká kvalita!

Moderní dlažby a obklady Rako dominují českému trhu již řadu let. V nových kolekcích jsou pro Vás připraveny obklady i dlažby mnoha provedení a barevných kombinací. Vždy můžete jednoduše vytvořit originální design Vašeho interiéru a to díky širokým možnostem kombinování jednotlivých barevných odstínů, či dekorů.