Dovedete si představit, jak odpočíváte v zahradním křesle na terase svého domu, obklopeni lůnem přírody? Mezi lidmi je dosud zažité, že kvalitní terasy jsou nedostupné, ale to je opravdu mýtus. Nemusíte pouze snít, majitelem levné terasy můžete být i vy.

Kompletní realizace teras Brno


Příjemné místo na posezení s rodinou či přáteli vzniká obvykle v podobě dřevěných lavic, výstavbou altánku nebo právě vybudováním hezké terasy. Pokud chcete ušetřit a do realizace se chcete pustit sami, veškerý materiál pro stavbu terasy si můžete v e-shopu nakoupit sami. Pokud si ale na montáž netroufnete, obraťte se na zkušenou realizační firmu Solidbuy Brno, která nabízí stavby teras po celé ČR a Evropě.  • odborné návrhy na realizace teras,

  • konzultace při stavbě terasy svépomocí,

  • příprava ve vlastní truhlářské dílně a montáž na místě,

  • dodávky terasy z běžných evropských i exotických dřevin,

  • zkušenosti s montážemi všech materiálů a typů používaných pro terasy.


Výstavba terasy se může zdát na první pohled jednoduchá, ale je třeba si uvědomit, že pouze profesionální firma má zkušenosti s řešením technických detailů jako jsou spády v podloží, odtok vody, napojení na terén, větrací otvory v terase apod.


Terasy promyšlené do posledních detailů


S ohledem na vzhled domu a jeho okolí může mít terasa mnoho podob. Podlaha terasy může být vyrobená z velice odolných exotických dřev, a její plocha doplněna o praktický zahradní nábytkem, udírnu nebo gril. Terasa může být zastíněná nebo zastřešená a nezapomínejte také na řešení okolních ploch. K nejjednodušším způsobům patří vysypání štěrkem nebo použití dlažby. Vaše terasa bude vypadat velmi luxusně, pokud bude doplněna o kameny nebo různě barevné cihly.


Nechte si představit odborníky z Brna jednotlivé materiály na stavbu terasy, vhodné architektonické řešení dodá Vaší nové terase to pravé kouzlo.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *