Profesionální péče o zuby v Praze

Při svém hledání profesionální péče o zuby v Praze, možná narazíte na šarlatány, možná na skutečné odborníky, kteří jsou ovšem příliš drazí nebo na spekulanty, kteří upřednostňují pouze určité pacienty. Pokud se takovým zkušenostem chcete vyhnout, zamiřte rovnou ke kvalitnímu stomatologovi Praha, lékaři Urbánkovi a jeho týmu, který se skládá z vybraných stomatologů s praxí a dokonalou znalostí své práce.

Stomatologie Praha v podání Dentálního centra Urbánek, to je především profesionální péče a přístup k pacientovi, a také vysoce sofistikované moderní vybavení, které je šetrné k pacientovi a nejde z něj takový strach jako z některých zastaralých zubařských pomůcek. Díky individuálními přístupu ke každému pacientovi se vám dostane špičkové péče se vším všudy a hlavně bez bolestí.

Kvalitní zubař z Prahy Urbánek nabízí veliké spektrum služeb a dlouhou ordinační dobu, která je celodenní. K tomu se vždy můžete obrátit na pohotovost nebo si domluvit schůzku na neordinační dny, tedy ve svátky a v sobotu a neděli.

Vše pro krásné zuby

Zuby by měli být především zdravé, až na druhém místě je estetika, ale také ta je pro někoho nesmírně důležitá. V některých oborech je nezbytné mít krásný bílý a rovný úsměv. Pro takové účely je tu služba bělení zubů, v podání Dentálního centra Urbánek znovu v té nejvyšší kvalitě a s přihlédnutím na zdraví vašich zubů.

Kromě bělení budete mít k dispozici i poněkud časově náročnější zákroky a procedury, které vedou k narovnání chrupu. K tomu se využívají nejrůznější rovnátka, dnes již v moderním a nenápadném designu.