Co by mělo být součástí rekonstrukce?

Přejete si bydlet v domě v centru města? Tak to vám nezbyde nic jiného, než si pořídít starší dům a ten zrekonstruovat. Najít volnou parcelu ve měste, je jako hledat jehlu v kupce sena. Promeňte však váš sen ve skutečnost a pořiďte si starší domek či vilku, kterou dáte do pořádku. Vykouzlíte si tak bydlení dle vašich představ.


Odkud začít? Podlaha na prvním místě


Jen si představte místnost, kde je nová podlaha a krásně vymalováno. Pak už nic nebrání tomu, abyste mohli zařizovat interiér. Jaká podlaha však bude nejvhodnější? V dnešní době se těší velké oblibě laminátové plovoucí podlahy. K dispozici vám jsou ve velkém množství dekorů a to i v dekorů dřeva. U laminátových plovoucích podlah oceníte i snadnou pokládku a barevnou stálost.


Milujete vzhled přírodního dřeva? Tak to i vám splníme sny. Nabízíme vám laminátové plovoucí podlahy v podobě tzv. selských prken. Tak budete mít v domě krásnou a realistickou podlahu, která bude mít šmrnc, který vám bude každý závidět.


Nezapomínejte na výměnu oken


Další potřebnou činností je i výměna oken, která vám pomůže snížit náklady na provoz domu. Právě nekvalitními okny uchází velká spousta tepla, za kterou si poté připlatíte. Doporučujeme vám proto nejen výmenu oken, ale i zateplení střechy a obvodových stěn domu. Vyberte si kvalitní plastová okna Rehau nebo plastová okna Schüco.


Proč si obejdnat právě okna Rehau a Schüco? Jedná se o jedny z nejkvalitnějších profilů na evropském trhu. Okenní tabule mají rámeček SuperSpacer, což zaručeně oceníte. V čem spočívá smysl rámečku Super Spacer? Díky němu přidají plastová okna Schüco a Rehau až 15 % tepla, dojde k redukci hluku až o 2 dB a navíc se sníží kondenzace vlhkosti až o 70 %. Dle výrobce ušetříte až 5 555 Kč ročně, pokud si pořídíte tato plastová okna. Dále vám zajišťijeme i plastová okna Gealan. Zateplete si bydlení a ušetřete výdaje vaší peněžence.


Podělte se s námi o zkušenosti a zážitky při rekonstrukci domu. Budeme jen rádi, když se dozvíme, jak vybíráte novou podlahu a plastová okna vy!


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *