Čištění sedacích souprav Mezi odborníky je v dnešní době oblíbená metoda extrakčního čištění. Používá se nejenom k čištění koberců, ale také k čištění sedacích souprav a čalouněného nábytku. Výjimkou tohoto čištění jsou věci potažené kůží, nebo teflonem. Protože tento způsob čištění je čištění hloubkové, což podstata teflonu a kůže vylučuje. Naši pracovníci, kteří se zabývají touto metodou čištění, vždy zváží, jestli tento způsob čištění bude vhodný pro Váš koberec, nebo vyčištění sedací soupravy a potom teprve zahájí samotný proces čištění. V každém případě před samotným čištěním sedacích souprav, koberců nebo čalouněného nábytku musí být minimalizována bezpečnostní rizika.

Jaká znečištění jsou vhodná pro extrakční čištění

Extrakční metodou se většinou provádí běžná údržba sedacích souprav, čalouněného nábytku a koberců. Čistí se s tím také akutní skvrny a zbavíte se pachu od potu. Takové čištění Vás zbaví zápachu a krásně Vám provoní byt.

Pozor, extrakční metodou se nezbavíte ze sedacích souprav žvýkaček,ingoustu a vosku. Za to je ale velmi účinná při odstranění alergenů a roztočů, kteří se ukrývají ve struktuře materiálu. Toto čištění určitě ocení lidé s alergiemi.

Jak dlouho bude trvat vysychání?

Vysychání čištěného materiálu bude záviset na teplotě a větratelnosti v místnosti. Tato metoda čištění je specifická tím, že většina vody se při čištění vysává opět do čisticího extraktoru, takže výsledná vlhkost bude docela nízká. Díky tomu se celková doba schnutí sníží.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *