Založit společnost je pro někoho problém, protože je k tomu zapotřebí znát mnohé okolnosti, a nejen to, i zákony, vyhlášky a podobně. Může se totiž stát, že situace potřebuje jednat rychle, čas jsou přece peníze. Řešení je ale jednoduché, stačí si koupit ready-made společnost. To je totiž nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat. Podnikání obnáší velmi mnoho záležitostí, které jeden člověk těžko sám zvládne. Nejde totiž jen o samotnou podnikatelskou činnost, ale mnoho věcí kolem toho. Je to třeba účetnictví, jednání s různými úřady, různé preventivní kontroly a podobně. Takže podnikatel uvažuje o tom, že si vezme zaměstnance, ale kde na něho sehnat finance? Řešením tohoto problému by mohla být služba virtuální kanceláře.

Virtuální kancelář je v poslední době velmi oblíbeným a často žádaným doplňkem při poskytnutí sídla společnosti. Dobrá adresa je jednou z cest, jak zvýšit prestiž firmy, jak snadněji zajisti zákazníky atd. Spojení obojího, tedy služby virtuální kancelář a získat dobré sídlo firmy může zajistit podnikateli, že se může víc soustředit na své vlastní podnikání. Ubudou mu totiž starosti například s přijímáním a obsluhou pošty na adrese virtuálního sídla, také s přijímáním vzkazů, a třeba i krátkodobým pronájmem zasedacích místností k jednání nebo dalším schůzkám s jinými podnikateli apod.

Virtuální kancelář může zajistit podnikateli různé služby, jako to je již zmíněný příjem a úschova pošty, která Vám dojde na adresu virtuálního sídla a současně i oznámení o došlé poště e-mailem. Došlou poštu lze i naskenovat a lze i přeposlat poštu došlou na adresu virtuální kanceláře na adresu určenou klientem. Na virtuální kanceláři lze také přijímat telefonní vzkazy a jejich předávání na email klientovi.

Virtuální kancelář u nás znamená i možnost krátkodobých pronájmů kanceláří nebo i zasedací místností na dané adrese k jednorázovým jednáním s jinými podnikateli nebo úřady, školení a podobně.

Podnikání nebylo nikdy tak jednoduché jako dnes. Když si myslíte, že máte dobrý projekt, můžete si u nás koupit společnost ready made s.r.o., můžete ji mít na dobré adrese a zde i služby virtuální kanceláře. Pak se můžete soustředit na podnikání a pošta Vám chodí na adresu, kde se o ní postará náš vyškolený pracovník, hlavně Vám dá zprávu, že došla a že jsi ji máte vyzvednout, až budete mít čas. Obdobně to může být s telefony. Přitom všem se nemusíte starat, třeba o to, zda je v pořádku komín, elektroinstalace, vzduchotechnika atd. Jsou to sice maličkosti, ale zákony a vyhlášky jich vyžadují doslova desítky. Podnikejte s námi a můžete se zabývat jen podnikáním, na ostatní jsme tu pro Vás my.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *