I váš motor potřebuje spojky od KTR

Slyšeli jste o společnosti KTR? Jsme tu pro vás již od roku 1959 a nalézt nás můžete ve 20 dobře etablovaných dceřiných společností. Jsme tu pro vás v každém z pěti kontinentů, tak neváhejte a svěřte se do rukou společnosti KTR. Jako jedni z mála vám vyrábíme spojky s vlastní globální obchodní a servisní síti. Máme své vlastní odborníky i vlastní výzkum a vývoj.


Řadíme se mezi přední výrobce spojek. Mimo to pro vás vytváříme upínací pouzdra, pojistné spojky, systémy na měření kroutícího momentu i hydraulické komponenty. K dispozici vám jsou i hydraulické brzdy. Takže pokud nevíte, jak dát věci do pohybu, obraťte se na nás. Pomocí našich zkušeností a znalostí nalezneme to nejvhodnější řešení, které vám bude vyhovovat jak technicky, tak i ekonomicky. Jsme špičkou ve vytvářené nových aplikací do mnoha průmyslových odvětví.


Proč se obrátit právě na nás? Postará se o vás víc jak 750 pracovníků a naleznete v nách ve 20 dceřiných společností. K dispozici vám je i 90 obchodních zástupců, kteří zajistí vaší maximální spokojenost. Svěřte se do rukou odborníků, kteří ví, jak to chodí po celém světě.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *