Jednou z nutných údajů každé společnosti je sídlo, konkrétně adresa s obcí, ulicí a číslem popisným. Víme, že mnohé firmy své sídlo vůbec nepoužívají, ale to je první ukazatel, že jde o firmu podvodnou a většinou krátkodobou. Firma, které chce prosperovat, jistě považuje své sídlo jako součást image, kus své identity. Nikdo na světě není, kdo by věděl vše, takřka den ode dne narůstá kvantum vědomostí, které musíme znát třeba k podnikání. neustále se vše mění, zákony, vyhlášky, předpisy a podobně. Myslíte si, že víte vše? Nabízíme Vám praktické rady a zkušenosti, které můžete nejen znát, ale i třeba nutně potřebovat.

Profisídla.cz je jednou z předních společností, která v oblasti poskytování sídel obchodních společností v Praze a okolí existují. Nabízíme přehled praktických rad a zkušeností, které lze pro přehlednost rozdělit do několika oblastí, do kterých obsahově spadají. Například můžete chtít poskytnutí sídla, co je vše třeba doložit k sídlu společnosti? Co je nutné vědět o změně sídla společnosti? Víte vůbec, jaké jsou právní povinnosti týkající se sídla společnosti. Konečně je tu otázka, jaké má výhody mít sídla společnosti v Praze. Jsou to takové vlastně jednoduché otázky, ale mohou změnit chod firmy k lepšímu, stačí jen znát odpovědi.

Je však možné, že ještě nejste podnikatel a chcete si založit společnost. Víte tedy, jaký je postup třeba pro založení společnosti s.r.o.? Samozřejmě jde hlavně o jednání s úřady, ale vznikem společnosti ještě povinnosti k úřadům nekončí. Můžete se setkat s procesem splacení vkladů u založené společnosti a získáním živnostenského oprávnění založené společnosti. Jednání před vznikem firmy mohou být náročná a zdlouhavá, ale je ti i možnost si koupit ready made společnost. Že nevíte, co je to ready made společnost a jaké je její cena? Ready made společnost je totiž nejrychlejší možnost, jak začít podnikat. Co je však nutné požadovat při koupi ready made firmy a jaké jsou její hlavní výhody?

Slyšeli jste někdy o offshore společnosti? Víte, k čemu mají tyto společnosti sloužit a jaké mají výhody? Znáte, jak probíhá proces při založení offshore společnosti a kde jsou nejvýhodnější offshore destinace?

Otázek může být více, a nemusí být tak náročné jako společnosti v cizině, změna sídla se může firmy týkat i u nás. Víte proto, jaký je proces změny sídla a jaké je možnost využití virtuálního sídla? Zase se dotáváme k úřadům, můžete jmenovat, kde všude je třeba nahlásit či přepsat změnu sídla společnosti? Víte, kdy je nutné pro změnu sídla změnit společenskou smlouvu společnosti a svolávat valnou hromadu?

Na závěr bychom se mohli umínit o fenomenu, jakým jsou virtuální kanceláře, jak se na ně může podnikatel spolehnout? Například, co to jsou call answering, tedy telefonní služby. Cože nesmí chybět ve službách virtuální kanceláře?

Vidíte, otázek kolem podnikání je plno, takže nevíte-li si s nějakým problémem rady, obraťte se na nás.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *