NaNastroj.cz jsou stránky zaměřené na výuku kytary online, před Vánocemi však připravuje kromě kytarových lekcí i něco navíc. Od prvního prosincového dne zde bude běžet tipovací soutěž o věcné ceny. Na rozdíl od jiných soutěží zde není potřeba posílat SMS, poskytovat osobní informace ani odpovídat na spoustu otázek. V této soutěži stačí pouze správně tipnout odpověď na jednu jednoduchou otázku. Vyhrát se dá elektroakustická kytara, ladička nebo obal na kytaru. Výhry budou seřazeny podle přesnosti tipů soutěžících. Soutěžit může každý nad 18 let. Jistě znáte někoho na kytaru a před Vánocemi by to byl opravdu dobrý dárek.   

S nanastroj.cz se nyní již nemusíte učit jen hrát na kytaru, ale můžete soutěžit o zajímavé ceny. Jde o poměrně ojedinělý web, který je určen jak pro úplné kytarové začátečníky, tak pro lidi, kteří nějakou dobu hrají. Ceny v soutěži jsou ale určeny především začínajícím kytaristům. Nanastroj.cz usiluje o to, aby se co nejvíce lidí zapojilo do kulturního dění a z hudby se stal jejich koníček či životní poslání. Třeba právě tato kytarová soutěž pomůže odstartovat oslnivou kariéru budoucího kytaristy. Soutěž začíná 1.12.2013 a bude trvat patnáct dní, tak to neprošvihněte.

Udělejte tedy někomu radost novou kytarou nebo nějakou z dalších cen a soutěžte s nanastroj.cz

NaNastroj.cz jsou stránky zaměřené na výuku kytary online, před Vánocemi však připravuje kromě kytarových lekcí i něco navíc. Od prvního prosincového dne zde bude běžet tipovací soutěž o věcné ceny. Na rozdíl od jiných soutěží zde není potřeba posílat SMS, poskytovat osobní informace ani odpovídat na spoustu otázek. V této soutěži stačí pouze správně tipnout odpověď na jednu jednoduchou otázku. Vyhrát se dá elektroakustická kytara, ladička nebo obal na kytaru. Výhry budou seřazeny podle přesnosti tipů soutěžících. Soutěžit může každý nad 18 let. Jistě znáte někoho na kytaru a před Vánocemi by to byl opravdu dobrý dárek.

Kategorie: Hudba