Kosmetické kapesníčky Katrin jsou vyrobeny z kvalitního hedvábného papíru, který je jemný a příjemný na dotek i pro tu nejcitlivější pokožku. Kosmetické kapesníčky se pyšní svou vysokou pevností, savostí a díky praktickému balení v papírové krabičce se snadno používají a stávají se tak nepostradatelnou součástí každé domácnosti či pracoviště.

kosmetické kapesníčky

Pro dokonalý komfort nabízíme kosmetické kapesníčky za skvělé ceny!

Kosmetické kapesníčky Katrin jsou vyrobeny z kvalitního hedvábného papíru, který je jemný a příjemný na dotek i pro tu nejcitlivější pokožku. Kosmetické kapesníčky se pyšní svou vysokou pevností, savostí a díky praktickému balení v papírové krabičce se snadno používají a stávají se tak nepostradatelnou součástí každé domácnosti či pracoviště. Krabičky vynikají krásným barevným designem, s kterým můžete doladit každý interiér. Tyto vysoce hygienické kosmetické kapesníčky v našem eshopu pořídíte za velmi atraktivní ceny. Tyto hebké a velmi příjemní kosmetické kapesníčky u nás můžete zakoupit ve dvou nebo tří vrstvém provedení.

Dopřejte si kosmetické kapesníčky, které se pyšní vysokou pevností a savostí!

V práci trávíte často třetinu, až polovinu dne. I zde kladete všichni důraz na příjemné, dobře vybavené prostředí, které Vám zkvalitní den. To platí i o vybavení pracovních kuchyněk, toalet, jednacích a konferenčních místností, kde se podává káva, nebo dokonce malý raut. Právě zde se výborně hodí kosmetické kapesníčky, které jsou v nejvyšší hedvábné kvalitě. Hygienické řešení musí mimo domov čelit několika náročným výzvám. Neustálý vývoj produktů Katrin odráží různé potřeby velkého množství uživatelů. Řešení KATRIN jsou pečlivě plánovaná, nabízejí tu správnou rovnováhu mezi ochranou životního prostředí, společenskou zodpovědností a ekonomikou. Řešení KATRIN zahrnují produkty tissue, profesionální utěrky pro utírání a čištění, papírové ubrousky, kompatibilní dávkovače a doplňkové vybavení. Nechte se inspirovat příjemnými, heboučkými kosmetickými kapesníčky.