Krmivo pro psy

KRMIVO PRO PSY

Máte doma psa, pejska, pejsánka nebo několik pejsků? Máte pocit, že jim stále něco chybí? Granule pro psy Royal Canin jsou přesně to, co Váš pes potřebuje. KRMIVO PRO PSY Royal Canin jsou vyráběny podle receptury světové kvality. Tyto granule jsou maximálně přizpůsobeny právě Vašemu psovi, a to svou velikostí, tvarem, chutí, strukturou a především svým vyváženým a kvalitním složením. Ať máte doma obřího salašnického psa, malou čivavu, kokršpaněla, křížence nebo voříška – granule pro psy Royal Canin uděljí Vašeho psa spokojeného a šťastného.

Granule pro psy PODLE VĚKU

Granule pro psy vybírané podle věku dodají Vašemu psovi v každé životní etapě tu správnou výživu. Royal Canin vyrábí granule světové kvality přesně přizpůsobené věku Vašeho psa. Od štěněcího miminka, malého štěňátka žijícího s maminkou, samostatného štěněte, dospělého psa až po staršího psa seniora – v každém období potřebuje své jedinečné KRMIVO PRO PSY podle věku, které zajistí správný vývoj, tvorbu a posílení přirozené obranyschopnosti organismu, udržení ideální váhy a zpomalení stárnutí. Royal Canin granule pro psy podle věku – to je to pravé pro spokojený a šťastný život Vašeho mazlíčka!

KONZERVY pro psy

Rádi byste svému čtyřnožci dopřáli i něco víc, než jen stále dokola suché KRMIVO PRO PSY? Pro kvalitní obměnu psího jídelníčku můžete využít konzervy pro psy Royal Canin! V nabídce máme masové konzervy pro štěňátka, odlehčenou verzi Light, nebo produkt pro malá plemena s citlivou kůží, ale i pro psí seniory. Konzervy pro psy jsou vhodné nejen jako doplněk psí stravy v běžném životě, ale jsou i šikovným řešením na krátkých cestách s Vašim věrným kamarádem. V každém produktu samozřejmě najdete spoustu masa, ale i zdraví prospěšné oleje a tuky, minerální látky, vitamíny a bílkoviny. Velkou pochoutkou jsou konzervy pro psy malé i velké, mladé i starší, krátkosrsté i dlouhosrsté. Zkrátka každý pejsek si rád pochutná!