Nahlédněte do široké nabídky zásobníků na toaletní papír od značky Katrin. Zásobníky a dávkovače jsou s nimi kompatibilní. Design je přizpůsobený nárokům a představám klientů.

zásobníky na toaletní papír

Nabízíme praktické zásobníky na toaletní papír

Katrin nabízí kompletní řešení při vybavení hotelů, restaurací, barů a jiných gastronomických podniků, nemocničních a vzdělávacích zařízeních. Tyto kompatibilní zásobníky na toaletní papír Katrin, vám ušetří nemalé finanční prostředky. Katrin nabízí možnost nechat si dodávku výrobků ušít na míru! Stačí zaslat poptávku. Zásobníky na toaletní papír Katrin nabízíme v bílém a nerezově ocelovém designu. Ty vynikají dlouhou životností. Vybavte si i vy toaletu luxusními zásobníky na toaletní papír Katrin.

Značka Katrin nabízí kvalitní zásobníky na toaletní papír

Nahlédněte do široké nabídky zásobníků na toaletní papír od značky Katrin. Zásobníky a dávkovače jsou s nimi kompatibilní. Design je přizpůsobený nárokům a představám klientů. Zásobníky na toaletní papír jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jako je luxusní nerezová ocel, kterou ovšem můžete nahradit i levnější variantou – bílým kovem. Zásobníky na toaletní papír nabízí Katrin v několika velikostech. Díky těmto praktickým zásobníkům se toaletní prostory stanou úhlednější a čistší. Šetřete své finanční prostředky díky zásobníkům papíru. Využijte skvělé nabídky od prověřené značky Katrin. Nyní můžete zakoupit výrobky Katrin se slevou 20 – 44%. Nabídka KATRIN je velmi široká a my vám nyní k papírovým produktům, průmyslovým textiliím a mýdlům nabízíme i praktické zásobníky a dávkovače které jsou s nimi kompatibilní. Design je přizpůsoben nárokům a představám vašich klientů a pracuje se s prvotřídními materiály, které se vyznačují nejen skvělým vzhledem, ale především i dlouhou životností. Zásobníky a dávkovače můžete vybírat v několika barvách a materiálech, které doplní dokonalost toalety u vás doma, nebo na pracovišti.Dále dobře víme, k jakému plýtvání materiálem, a tedy i penězi, dochází použitím nevhodných a nekvalitních zásobníků. Zásobníky a dávkovače KATRIN byly navrženy tak, aby co nejefektivněji distribuovaly svůj obsah, ať už se jedná o toaletní papír, mýdlo, nebo papírové ručníky, a docílily tak jeho maximálního využití.