Fungicidy neboli postřiky proti plísním jsou pesticidy používané k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu.

postřiky proti plísním

Vybírejte z pestré nabídky postřiků proti plísním

Fungicidy neboli postřiky proti plísním jsou pesticidy používané k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu. Jak už název fungicidy napovídá jejich úlohou je usmrcení daného organizmu. Nasazení postřiků proti plísním a jiných pesticidů je v současnosti nejen v rozvinutých zemích výraznou součástí integrované ochrany rostlin. V naší nabídce naleznete různé postřiky proti plísním od známých předních výrobců, zaměřených na ochranu všech rostlin. Ať už potřebujete ochránit zeleninu, ovoce, stromy či keře, z našeho širokého sortimentu si jistě vyberete vhodný přípravek k tomu určený.

Nepřehlédněte kvalitní postřiky proti plísním

V našem obchodě naleznete postřiky, které slouží k ochraně rostlin či plodin proti chorobám a škůdcům, postřiky proti plísním, škůdcům a nežádoucím rostlinám, hnojiva a další pomůcky jako je chemie do bazénů. Postřiky lze zakoupit v kapalném stavu nebo v prášku či granulích. Lze si také vybrat postřik již připravený, který můžete ihned aplikovat, nebo si jej můžete namíchat sami. Pro nejlepší účinek je nutné dodržovat přesně stanovený návod na přípravku, který chcete použít. Potřebujete postřik proti škůdcům? Vybírejte z insekticidů, biocidů, rodenticidů a repelentů. Sháníte postřik na ochranu rostlin proti různým chorobám? Naleznete je v kategorii fungicidy. V kategorii Hnojiva naleznete postřiky, které dodávají rostlinám živiny, potřebné pro správný růst a plodnost. Prodáváme přípravky na ochranu rostlin – herbicidy, fungicidy, insekticidy a řadu speciálních hnojiv, jak pro velkoodběratele, tak pro zahrádkáře.