Royal Canin pro kočky

Krmivo pro kočky

Máte doma vrnícího mazlíčka, hravou kočku nebo kocoura lovce? Máte pocit, že při svých aktivitách stále něco hledají? Máte pravdu! Krmivo pro kočky Royal Canin je přesně to, co postrádají. Krmivo Royal Canin pro kočky je vyráběno podle kvalitních světových receptur. Maximálně se Vaší kočce přizpůsobí. Vaše kočka si zamiluje jejich chuť, přizpůsobí se jí také svým tvarem a velikostí a v neposlední řadě ji dodají přesně to, co potřebuje. Ať už máte kočku perskou doma na gauči, klasickou kočku domácí, která bojuje se škabadlem, honí se za umělou myšičkou nebo lítá po zahradě a honí ptáky a často vyráží na procházky po okolí – krmivo pro kočky Royal Canin udělá Vaši kočku šťastnou a spokojenou.

Krmivo pro VYBÍRAVÉ KOČKY

U koček se často setkáváme s mlsným jazýčkem. Patří Vaše kočka mezi ně? Přijímá potravu velmi nepravidelně? Krmivo pro vybíravé kočky se soustředí na všechny tři důvody, proč jsou kočky zmlsané. Nutno podotknout, že kočku neovlivňuje ve volbě potravy zrak, ale hodnotí ji podle těchto parametrů: dává přednost chuti a struktuře potravy (odsouvají čichové vjemy a pocit po požití)/ řídí se především vůní (krmivo je baleno v hermeticky uzavřených obalech) prioritní je pro ni dobrý pocit při trávení po přijetí potravy.

Royal Canin pro kočky je přizpůsoben všem těmto vrtochům. Nevyváženost příjmu živin a energie se může projevovat nejen úbytkem hmotnosti, ale také negativním vlivem na kvalitu srsti, čemuž kompletní krmivo pro vybíravé kočky předchází. S kompletními krmivy pro vybíravé kočky si na chuť přijde skutečně každá. (Důvodem proč kočka přijímá stravu sporadicky nemusí být její vybíravý apetit. Příčina může být skryta za stresem nebo zdravotním problémem v ústní dutině.)

KAPSIČKY pro kočky

Některé kočky instinktivně dávají přednost mokré stravě. Patří mezi ně i Vaše kočka nebo kotě? Pokud ano, Royal Canin má řešení i pro Vás! Kapsičky Royal Canin pro kočky jsou zcela výjimečné tím, že svým vyváženým složením fungují jako KOMPLETNÍ KRMIVO pro koťata nebo dospělé kočky se zaměřením na péči o citlivé zažívání, zdravé zuby, kůži a srst, nebo boj s nadváhou. Při výrobě dochází k přísnému výběru surovin, kontrole kvality a provádění kontrol a rozborů v každé etapě výroby. Kapsičky pro kočky ROYAL CANIN přinesou Vaší kočce požitek z jídla. S kapsičkami pro kočky ROYAL CANIN své kočce navíc zajistíte vyrovnanou stravu pro pokrytí všech životních potřeb. Bude se spokojeně olizovat, bude šťastná a plná života.