V této kategorii jsme pro Vás připravili ocelové náramky. Naleznete zde širokou škálu dámských ocelových náramků a samozřejmě i pánských ocelových náramků.


ocelové náramky

Vybírejte z různých variant ocelových náramků

V této kategorii jsme pro Vás připravili ocelové náramky. Naleznete zde širokou škálu dámských ocelových náramků a samozřejmě i pánských ocelových náramků. Šperky jsou vyrobeny z oceli vysoké jakosti s označením 316L – chirurgická ocel, která se používá k výrobě šperků. Různé druhy ocelových náramků i v kombinaci s kaučukem. Většinu ocelových šperků máme skladem a proto můžeme garantovat dobu dodání šperků do 1-2 pracovních dnů od objednání. Náramky pro ženy jsou téměř neodmyslitelnou součástí ženské krásy a ve spousty případech také dokonalosti při určitých příležitostech, kdy vhodně doplňují celkový vzhled. V naší nabídce náramků z chirurgické oceli si jistě vyberete spousty různých náramků z oceli v lesklých a matných variantách, ale také nyní nejmodernější variantě a to pozlacené chirurgické oceli technologií PVD. Nabízíme ocelové náramky jednoduchého vzhledu, ale také náramky s různými přívěsky.

Ocelové náramky pro muže

Není to tak dávno, kdy byly náramky pro muže nejen z chirurgické oceli považovány za něco co se jen tak nenosí a pro pány možná i nehodí. V současné době, ale je opak pravdou a o to více se nabízí možnost různých variant pánských náramků z chirurgické oceli, které dokážou dokonale sladit a doplnit vhodný look moderního muže. Nabízíme varianty jak jemnějších  jednoduchých “řetízkových” náramků z oceli, ale také ocelové náramky, které působí velmi mužsky s deskami uprostřed kde je možnost doplnění volného místa vhodnou rytinou.  Náramky z oceli můžete si zde vybrat v matném i lesklém provedení.