CASIO Edifice

CASIO EDIFICE

Maximální rychlost na rovině, chytré předjížděcí manévry, velmi nadčasové technologie a inteligentní strategie při zastávce v boxech. To jsou charakteristiky vítěze Grand Prix. A to jsou také vlastnosti hodinek Casio v nové kolekci CASIO EDIFICE. Koncept kolekce Edifice “Rychlost a inteligence” kombinuje inteligentní funkčnost s inovativní technologií a dech beroucím designem. Sportovní a elegantní hodinky, které ztělesňují ducha motorsportu.

EDIFICE CHRONOGRAF

Sportovní design, pevná nerezová ocel, která se skvěle přizpůsobí Vašemu zápěstí, vodotěsnost až do 10 bar. Displej poskytující veškeré informace najednou. Minerální sklo chránící hodinky CASIO EDIFICE Chronograf proti poškrábání, solární napájení šetrné k životnímu prostředí. Naprosto přesný čas díky příjmu radiového signálu z atomových hodin v Evropě, USA, Japonsku a Ćíně. Představujeme hodinky Casio z kolekce Edifice Chronograph – hodinky pro muže, kteří se nebojí rychlosti.

Hodinky Casio, watch Casio – Váš prodejce Casio.cz v ČR

Chcete koupit hodinky Casio a nevíte, pro který eshop se rozhodnout? Připadají Vám ostatní e-shopy nepřehledné a bez kontaktů na kamennou prodejnu? Najdete u nás ucelený sortiment hodinek značky CASIO EDIFICE, který je k dostání na českém trhu. Vyberte si dámské nebo pánské hodinky a získejte výhody nákupu v kamenném obchodu. Můžete si nechat upravit hodinky a vyměnit baterii po dobu záruky ZDARMA. Casio patří dlouhodobě mezi oblíbené hodinky. Nabízejí široký sortiment kvalitních hodinek za rozumné ceny. Právě díky širokému sortimentu si vybere opravdu každý – sportovec, dělník i manažer.

CASIO G-SHOCK

Existuje jen velmi málo značek hodinek,které jsou stejně univerzální jako právě hodinky značky Casio z řady G-Shock. Tyto hodinky se vyznačují velmi dokonalou pevností a robustností a díky tomu jistě nadchnou i sportovce těch nejnáročnějších a netvrdších sportů. Hodinky z řady G-Shock nabízí jiné rozmanité funkce, extrémní odolnost a také zaujmou moderně sportovním designem. Tyto hodinky jistě nejvíce zaujmou muže, individualisty a trendové sportovní nadšence.