Překvapte svou rodinu, přátelé či kolegy v práci tričkem, které jste sami navrhli! 

Není lepšího dárku než takového, u kterého jste se podíleli přímo na výrobě. Díky našemu kreatoru, vám tuto práci velmi zjednodušíme. V kreaturu máte možnost vytvářet nejenom trička, ale také jiné senzační dárky, jako jsou například potištěné hrníčky, polštáře, plyšáky, prostě cokoliv na co si vzpomenete.A pro ty, kteří zrovna nemají v hlavě originální nápad, tu máme bohatou nabídku všelijakých motivů, kde si vybere opravdu každý.

Soutěž o webové stránky zdarma

Potřebovala by vaše škola moderní webové stránky nebo intuitivní školní informační systém? Zapojte se do naší soutěže a my vám poskytneme obojí a to zcela zdarma! Na stránkách WWWproškoly.cz vyhlašujeme soutěž pro základní školy. Zapojením do soutěže můžete získat i další ceny! Celá soutěž je jednoduchá, nevyžaduje žádné náklady a projeví kreativitu vašich studentů. Zapojte se s celou třídou do soutěže a vyhrajte školní web již nyní! Pravidla soutěže naleznete zde.

Jak se zapojit do soutěže?

Do soutěže se zapojíte jednoduše. Stačí, když odešlete e-mail na adresu soutez@wwwproskoly.cz. Do předmětu zadejte heslo “Registrace” a do zprávy připište jméno odpovědné osoby, kontakt a název školy. Odesláním tohoto e-mailu jste zapojen do soutěže.

Jak soutěžit?

Libovolná třída (může se jednat i o skupinu tvořenou ze studentů školy) vytvoří rozložení ideálních webových stránek pro vaší školu (tzv. wireframe). Tvořte návrh pouze pro hlavní stránku tzv. homepage. Výtvor zašlete na e-mailovou adresu soutez@wwwproskoly.cz. Do předmětu e-mailu napište “Wireframe” a do přílohy přidejte vámi vytvořený wireframe. Nezapomeňte do zprávy připsat, za jakou školu soutěžíte. Rozložení můžete vytvářet jak v elektronické podobě, tak v podobě ruční (náčrtek, skica). Po ukončení soutěže redakce vyhodnotí zaslané soutěžní materiály a vyhlásí vítěze. Hodnocení bude založeno především na rozmístěním prvků, kvalitě provedení, kreativitě a použitelnosti nápadu. Co je to wireframe si můžete přečíst zde. Soutěž bude probíhat od 11. 11. 2013 do 31. 12. 2013.

Kategorie: Eshopy