Mnoho funkcí dnešních kapesních nožů

Co má mít u sebe správný muž? Ten by měl mít u sebe kapesní nůž. Nemáme na mysli staré rybičky, v dnešní době jsou hitem luxusní švýcarské nože, které mají spoustu funkcí. Pokud trávíte hodně času v přírodě, tak se bez kapesního nože neobejdete. Využijete ho při rozdělávání ohně, stavění stanu i při přípravě a konzumaci večeře.


Kapesní nožíky nejsou jen pro muže


Ať už jste rybář, myslivec nebo jen dobrodruh, který miluje přírodu, potřebujete kapesní nůž. Zapomeňte na staré nožíky, které uměly jen řezat. Doporučujeme vám švýcarský nůž Victorinox. Ten obsahuje výstružník, otevírák na konzervy s malým šroubovákem, otevírák na lahve s velkým šroubovákem, pilku na dřevo, kroužek na klíče nebo ostraňovač izolace z drátů. Nabízíme i dámské kapesní nože, které v sobě mají pilníček na nehty, nůžky i pinzetu.


K čemu všemu se hodí kapesní nůž?


Takový kvalitní kapesní nožík není lacinou záležitostí. Než se rozhodnete pro koupi toho správného nože, dobře si rozmyslete, jaký si vyberete. Kvalitnější nože bývají dražší, za to déle vydrží. Velmi oblíbené jsou tzv. švýcaráky. Naleznete i jejich českou imitaci v podobě rybiček značky Mikov.


Objednejte si švýcarský nůž Victorinox ve velikosti a barvě, která se vám líbí. Od této značky však jsou i další produkty, jako např. SwissCard. Jedná o multifunkční nářadí v pouzdře. Z názvu už vyplývá, že pouzdro je velikosti kreditní karty, takže ho můžete mít neustále u sebe. Vybrat si můžete i GolfTool. Tento produkt využijí hráči golfu. Oceníte u něj 10 funkcí jako je klíč na opravu nebo podložka k označení míčku.


Na zahradu volte zahradní nůžky


Pokud máte zahradu s živým plotem, máme pro vás jiné nožíky. Jsou to kvalitní zahradní nůžky na větve. Díky nim bude stříhání plotu hračkou, kterou zvládnete za polovinu čas. Objednejte si zahradní nůžky na větve v několika velikostech. Záleží na tom, jak moc silné větvě budete stříhat. Pokud se musíte zbavit opravdu silných větví, doporučujeme vám pákové zahradní nůžky na větvě. Oceníte u nich mechanický převod, snadnou manipulaci a silný řez. Mějte pod čepicí a při ruce vždy kapesní nožík, se kterým uděláte spoustu práce. Pakliže se vydáte na zahradu, neobejdete se bez zahradních nůžek na větvě značek Extol, Fiskars nebo Noell!

Kategorie: Eshopy

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *