Neváhejte a vyberte si kvalitní sprchové kouty, multifunkční kouty a vanové zástěny od renomovaného německého výrobce Huppe – Huppe koupelny. HuppeNeváhejte a vyberte si kvalitní sprchové kouty, sprchový, sprchové boxy, sprchové dveře, sprchové vaničky, sprchové zástěny, sprchový box, zástěna na vanu od renomovaného německého výrobce. Nabízíme Vám zboží od výrobce, který se zabývá výrobou koutů již od 60. let, ale především širokou paletu nadstandardních služeb – Odborné poradenství při řešení standardních či atypických koutů na míru s dopravou po celé ČR Zdarma a dále také zajišťujeme autorizovanou montáž zkušenými Huppe techniky.

Huppe STUDIO


Kvalitní sprchové kouty Huppe Studio pro maximální nároky. Celebrujeme individualitu velkým výběrem modelů, barev a skel. Využijte individuální rozmanitost a vyberte si z různých základních barev a inlay barev. Nechte se inspirovat a kombinujte zcela podle chuti a v souladu se vzhledem Vaší koupelny. Huppe Studio Vás přesvědčí nejen rozmanitostí modelů, ale především vysokou kvalitou zpracování všech součástí.

Sprchové kouty a jejich velikosti


Náš eshop Vám nabízí exklusivně bohatou nabídku všech variant sprchových koutů Huppe. Nejde jen o vzhled, který se Vám u sprchového koutu líbí, ale především o prostorových možnostech místnosti, kde bude umístěn a dále samozřejmě také o praktičnost. Nezanedbatelná položka je pak cena. Právě proto Vám Hüppe nabízí série, kde najdete sprchové kouty na míru Vašim rozdílným přáním a individuálním požadavkům – v každé sérii najdete vysoce náročné varianty jakož i výhodné základní modely.

Kategorie: Eshopy

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *