V kategorii stany Husky dnes naleznete více jak 40 druhů stanů, které se v podstatě dají rozdělit do třech základních kategorií. Expediční, turistické a rodinné stany Husky. Pro každého z Vás se nejlépe hodí jiný stan, protože s ním plánujete dělat jiné věci. Stany HuskySTANY HUSKY


Vzhledem k opravdu široké nabídce stanů jsme se rozhodly Vám trošku pomoci s výběrem a upozornit na některé opomíjené detaily. V kategorii stany Husky dnes naleznete více jak 40 druhů stanů, které se v podstatě dají rozdělit do třech základních kategorií. Expediční, turistické a rodinné stany HUSKY. Pro každého z Vás se nejlépe hodí jiný stan, protože s ním plánujete dělat jiné věci. Někdo z Vás půjde do hor, někdo jiný pojede na vodu, jiný na fesťák, další raději na ryby anebo se rozhodnete vzít do přírody celou rodinu. Případně se stanem vyrazíte do přírody na kole. Jistě si tedy každý uvědomujete, že je velmi důležité si dobře rozmyslet jaký typ stanu je právě pro Vás ideální. Pamatujte také na to, že nejdražší neznamená vždy nejlepší. Stany HUSKY Vám pokryjí celou škálu typů i cenové rozmezí. Stačí si jen vybrat.

Stany Husky – Husky stany od největšího autorizovaného prodejce v ČR!


Veškeré stany Husky máme skladem a expedujeme je ihned


Než přejdeme k samotnému představení jednotlivých kategorií stanů, je třeba si také rozmyslet, jak velký stan budete potřebovat,. Pro 2, pro 3 nebo snad pro 8 osob. Nezapomeňme, že ve stanu bude spát určitý počet lidí, a že potřebujete také někde uložit své věci. Jako poslední důležité rozhodnutí je třeba si říci, jestli Vám stačí stan ze základní řady, který použijete jednou za sezónu, nebo stan HUSKY z vyšší řady, který Vám nabídne větší odolnost, životnost a jistotu spánku v suchu za velmi špatných podmínek i po několika odsloužených letech. Nyní si tedy pojďme říci něco o jednotlivých kategoriích Husky stany.

Kategorie: Cestování

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *