Pro správný chod každého pneuservisu je dnes již nezbytné vlastnit řadů přístrojů, které dělají Váš pneuservis konkurence schopným, ověřte si co je třeba, abyste poskytovali kvalitní služby!


Pneuservisy dnes vyžadují spoustu zařízení pro zefektivnění práce obsluhy. Časy, kdy se kola vyvažovala ?od oka? a přezouvala na podivných zařízeních jsou již dávno pryč. Dnes se využívá sofistikovaných nástrojů, které dělají pneuservis pneuservisem profesionálním. Ptáte se, čím by měla Vaše dílna disponovat, aby Vám ušetřila co nejvíce práce a tím i peněz do budoucna?

Jedná se zejména o pneuservisní stroje, které lze hledat pod názvy: Vyvažovačka, zouvačka či stroj pro montáž a demontáž pneumatik.

Kromě výrazné úspory času mají tyto stroje vliv i na zákazníky, kteří si raději připlatí, za profesionálně odvedenou práci, u které mají jistotu, že byla odvedena pečlivě a hlavně precizně, což tyto stroje zajistí.

Veškerou zmíněnou pneuservisní techniku lze zakoupit na internetové stránce www.NetPraha.cz, která nabízí téměř veškeré vybavení pro autoservisy, dílny, či domácí kutily.

Hledáte ? li kompletní nabídku vybavení pro pneuservisy, a nedaří se Vám nalézt produkty, jako je glass repair, PDR nářadí, či další speciální položky, klikněte zde pro aktuální nabídku.Kategorie: Auto-moto

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *