Vlastníte servis na opravu autoskel a sháníte nové vybavení? Máte chuť otevřít nový autosklo servis a hledáte vhodné vybavení?
Jestliže hledáte vybavení pro Váš servis doporučujeme Vám navštívit nabídku pražského internetového a kamenného obchodu NetPraha.cz. Rádi bychom však upozornili na to, že zde nenaleznete jen zboží pro autoservisy, ale také zboží pro běžné spotřebitele, součástí nabídky jsou například rozmrazovače oken či nemrznoucí směs do ostřikovačů. Hlavním zaměřením tohoto eshopu však zůstává vybavení pro autosklo servis. Naleznete zde kompletní nabídku produktů, které jsou potřebné pro profesionální opravu oken automobilů. Můžeme zmínit například Abrasivní materiály, aktivátory, kompletní tlakové aplikátory, brousky vyřezávacích nožů či brusné kotouče.

Společnost N.E.T PRAHA s. r. o. je dovozcem unikátní technologie glass repair, která je kompletní sadou pro opravu autoskel. Tato technologie je schválena ministerstvem dopravy. Navštivte stránky této společnosti a zdokonalte Vaše pracovní postupy. Se správným vybavením bude Vaše práce efektivnější a budete krok před Vaší konkurencí. Na výše zmíněných internetových stránkách naleznete mnohem víc než jen vybavení pro autosklo servisy, součástí nabídky je široké rozpětí produktů pro vybavení autoservisů, ale také domácností.Kategorie: Auto-moto

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *