Nabízíme autofólie na změnu barvy laku, folie na auta. Pro tónování autoskel používáme folie Bruxsafol. Tónování autoskel provádí profesionální tým školených pracovníků s dlouholetou praxí v oboru tónování autoskel.

Naše společnost Autofolie Praha s.r.o. má za sebou léta zkušeností a stovky referencí v oblasti tónování autoskel, zabýváme se ale také celopolepy aut za účelem změny barvy vozu a ochrany laku. U nás se setkáte jen s individuálním přístupem zkušených odborníků s patnáctiletou praxí v USA, rychlým a příjemným jednáním, profesionálně odvedenou prací a skvělými cenami, které potěší skutečně každého.

Tónování autoskel provádíme pomocí amerických autofolií Suntek na počkání zpravidla během 60-180 minut. Nezáleží na ročním období, nebo jaký typ auta máte. Náš tým odborníků si poradí skutečně s čímkoliv. V případě celopolepu vašeho vozu se jedná přibližně o 48 hodin naší práce. Zajistíme vám odvoz domů a zpět na pobočku pro vaše vozidlo zdarma.

Vyberte si z široké nabídky tónovacích, bezpečnostních nebo kombinovaných folií přesně podle svých přání a potřeb. Volné termíny pro tónování, kontakt a informace o našich dalších službách naleznete na internetových stránkách společnosti www.autofolie-praha.cz.

Chcete účinně propagovat svou firmu? Zajistíme vám reklamní polep vozidla za rozumné ceny. Objednejte si u nás reklamní nápisy a loga dle vašeho přání.

Můžete navštívit dvě pobočky společnosti Autofolie Praha s.r.o. – v Praze nebo v Kladně. Naši pracovníci jsou tu pro vás 7 dní v týdnu od 8 do 22 hodin, je však možno se také domluvit na aplikaci či demontáž autofolie v mimopracovní době.

Díky našim letitým zkušenostem s tónováním dokážeme skvěle rozeznat skutečné odborníky v tomto oboru. Firmy, které vám prostřednictvím těchto internetových stránek doporučujeme, jsou námi důkladně prověřené, takže se nemusíte bát žádného podvodu. Garantujeme vám vysokou kvalitu odvedené práce.

Kategorie: Auto-moto

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *