Do České republiky se mnohdy dostávají přivezená auta s přetočenými kilometry. Prodejní i poprodejní servis pokulhává. Když kupujete užitkový vůz pro svoji firmu a pro potřeby podnikání, potřebujete zaručenou kvalitu. Důležité je proto sáhnout po nabídce prodejce, který kvalitní sortiment dodávek a dalších užitkových vozů garantuje.

Společnost Vans centre se specializuje na prodej ojetých užitkových vozů a již 12 let je nabízí zákazníkům. Furgony/vany, chlaďáky/mrazáky, minibusy, pickupy, přívěsy, sklápěče, skříňové dodávky, dodávky se speciální nástavbou, valníky, ale i nákladní či osobní vozy – to vše jsou typy vozů, které v sortimentu specializované firmy na dodávkové vozy najdete.

I ojetá dodávka musí být v top stavu

V začátcích podnikání, ale i při jeho rozšiřování, nebo pokud je potřeba dodávkového vozu pro vaši firmu pouze okrajovou potřebou, se nevyplatí investovat do nového automobilu. Výrazně tím ušetříme. Jak ale užitkové vozy kupovat, aby to nebyl pro mnohé z nás doslova vabank? Důležitý je především výběr prodejce.

Vans centre nabízí vozy zejména od stálých dodavatelů, z ukončeného operativního leasingu, z mezinárodních aukcí a z předčasně ukončených leasingových smluv. Firma prakticky nevykupuje problematické vozy pocházející od autodopravců a podnikatelů. Ať již tedy pořizujete užitkové vozy, dodávky, sklápěč, nebo jiné vozidlo, vždy je v nadstandardní kvalitě. Auta se do ČR vozí na základě spolupráce s největšími evropskými autobazary a prodejní i poprodejní servis se řídí přísnými evropskými standardy. Což je v ČR unikátní přístup.

Firma nabízí i finanční služby spojené s pořízením automobilu. Úvěry schvaluje bez doložení příjmů a daňového přiznání až do výše 600 000 Kč.

Zvažujete spíše pronájem užitkového vozu?

Pro různé podnikatelské účely si lze užitkový vůz rovněž zapůjčit. AC půjčovna – to je i půjčovna užitkových vozidel, pronájem dodávek, ale i nákladních vozidel. Společnost se specializuje především na dlouhodobý pronájem vozů. Minimální délka zapůjčení je sedm dnů.