ČLOVĚK, KTERÝ JE čestný a upřímný, dosáhne svoje cíle mnohem snáze než někdo, kdo je nečestný. Žit v souladu se svými ideály je zaručenou cestou k úspěchu. Ale jak se dá žit s nimi v souladu?

Scientologický kurz

Porozumějte základní příčiny, proč lidé ztrácejí osobní integritu a odtahují se od jiných lidí. Objevte nástroje, které změní váš život a díky kterým budete šťastnější, produktivnější a budete více prosperovat.

Scientologický kurz - OSOBNÍ HODNOTY A INTEGRITA

Scientologický kurz – OSOBNÍ HODNOTY A INTEGRITA

Na kurzu Osobní hodnoty a integrita se naučíte:
• Jak si určit osobní hodnoty a jak tyto hodnoty ovlivňují celý váš život.
• Co je dobro a zlo, přesné definice správného a nesprávného a jak můžete tyto znalosti použit, abyste vedli šťastnější a úspěšnější život.
• Jak můžete obnovit svojí osobní integritu, zlepšit svoje životní podmínky a pomoci jiným zlepšit jejich životy.

Jak řekl L. Ron Hubbard: „Kdyby tak člověk poznal jednoduchou technologii etiky, mohl by dosáhnut sebeúctu, osobní uspokojení a úspěch, o kterých si myslí, že je schopný o nich jen snít, ale ne je dosáhnout.“
Na tomto kurzu budete mít příležitost dosáhnout právě toto. Když budete vědět, jak zvládat příčiny schované za vašimi neúspěchy, můžete změnit svůj život k lepšímu a neúspěchy se stanou minulostí.

„Teď jsem úplně jiný člověk. Nikdy jsem nezažila takovou úžasnou a rychlou změnu. Jsem mnohem více stabilnější, šťastnější a jistější. Věřím si, věřím tomu, co dělám a vím, že můžu a budu tvořit lepší budoucnost.“
M. B.
„Byl to úžasný pocit dokončit tento kurz, protože jsem začala vnímat, že mám v životě určitou hodnotu. Chci mít ráda sama sebe a teď se mi to daří. Zbavuji se nenávisti k sobě.“ H. F.

„Tento kurz je skutečně o tom, jak znovu ožit. Cítím obrovskou úlevu a vím, že můžu dosáhnout větší štěstí a obnovit upřímnost a integritu založenou na pravdě.“ P. G.

Délka kurzu: 7 dní na částečný rozvrh.

Cena kurzu : 1815 Kč.
Materiál ke kurzu : 330 Kč.
Celkem : 2145 Kč