Scientologové z 65 zemi se spolu sešli dne 7. řijna 2016 v městečku East Grinstead, které leží na jih od Londýna ve Velké Británii. Letošní setkání Mezinárodní Asociace Scientologů bylo zase větší než to minulé. Podívejte se na fotky a posuďte sami.

mezinárodní asociace scientologů / International Association of Scientologists

mezinárodní asociace scientologů / International Association of Scientologists

Úspěchy a expanze byly v centru pozornosti během slavnostního víkendu, kdy scientologové oslavovaly to, jaký dopad měla na celém světě činnost Mezinárodní asociace scientologů (IAS) za uplynulých 12 měsíců. Byl to víkend od 7. do 9 října 2016, kdy bylo možné

Organizace Svět bez drog – výkonná ředitelka Americké pobočky Meghan Fialkoff

Americká pobočka Nadace Svět bez drog s potěšením oznamuje novou videokampaň „Drug Free World“ výsledky a úspěchy. Poslechněte si zpětnou vazbu od pedagogů, policistů, soudců, umělců a osobností veřejného života a dalších společenských vůdců o účinnosti programu #DrugFreeWorld  prováděného v New Yorku a New Jersey. Video zde

ias-2016-freedom-medal-winners-ben-meghan-fialkoff_02c9090

 

 

 

 

 

 

Když byla Mezinárodní asociace scientologů před 32 lety v roce 1984 založena, Scientologii bylo možné nalézt v 39 zemích po celém světě. Doba šla dále a Scientologie je už v mnohem více zemích. Dnes členové sdružení pocházejí z více než 130 zemích světa napříč šesti kontinenty a ochraňují církev, která se jako jediné světové náboženství objevila ve 20. století, a která dále pokračuje ve své expanzi, dalším vývoji a prosperitě během uplynulých 16-ti let v 21. století, které nyní prožíváme.

Mezinárodní asociace scientologů - setkání roku 2016

Mezinárodní asociace scientologů – setkání roku 2016

Slavnostní akce Mezinárodní asociace scientologů  trvala tři dny a noci které byly plné představování výsledků, setkání a přátelství všech členů  na počest odkazu IAS, a touze dosáhnout spravedlnosti, naplnění lidských práv a dosáhnout světa bez válek a trestných činů s cílem zajistit, aby lidstvo mohlo dosáhnout absolutní svobody. Slavnostního shromáždění se účastnili členové Mezinárodní asociace scientologů ze šesti kontinentů, sjednocení společnosti, měst a celé populace je možné.

Mezinárodní asociace scientologů - setkání roku 2016

Mezinárodní asociace scientologů – setkání roku 2016

Scientologie ve Spojených státech Amerických, nová budova organizace v Harlemu, Manhattan, New York

Nové budovy Scientologické církve se slavnostně otevřely za účasti tisíců příznivců scientologie a jejich hostů, kteří se shromáždili na 125. ulici v New Yorském Harlemu dne 31. července 2016.
Harlemská oreganizace Scientologické církve nabízí zájemcům o zlepšení života úvodní kurzy a služby v Dianetice a Scientologii prostřednictvím informačního centra které pomocí promítání více než 500 videí vysvětluje a presentuje praktiky Scientologického náboženství a život jejího zakladatele L. Ron Hubbarda.

Mezinárodní asociace Scientologů – INTERNATIONAL ASSOCIATION OF SCIENTOLOGISTS

Mezinárodní asociace Scientologů – INTERNATIONAL ASSOCIATION OF SCIENTOLOGISTS